Wycinka drzew Warszawa

Wycinamy drzewa metodami:

wycinka drzew tradycyjna

Jest to metoda polegająca na tradycyjnym ścięciu drzewa i jego obaleniu. Najistotniejsze momentem przy tego rodzaju wycince jest dokładne zaplanowanie kierunku obalenia drzewa tak aby było to w pełni bezpieczne i nie wyrządziło żadnych szkód . Przed przystąpieniem do prac trzeba dokładnie ocenić stan drzewa jego ewentualne pochylenia i inne cechy które mogłyby przyczynić się do niekontrolowanego upadku drzewa podczas wycinki.

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem !!!

pieniek drewniany, wycinanie drzew warszawa

wycinka drzew z wykorzystaniem podnośnika oraz dźwigu

Jest to metoda która pozwala nam z wykorzystaniem podnośnika na dotarcie do najwyższych partii drzew. Metoda ta jest bardzo bezpieczna. Osoba wykonująca te prace jest w  koszu podnośnika w ten sposób może spokojnie skupić się na precyzyjnym wykonaniu  zadania.

wycinka drzew trudnych

Nasza doświadczona ekipa specjalizuje się w pracach na terenach trudno dostępnych, wyjątkowych, o specyficznym ukształtowaniu. Do naszej pracy wykorzystujemy metody alpinistyczne oraz sprzęt wysokościowy. Wieloletnie doświadczenie w tej branży utwierdza nas w przekonaniu że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

usuwanie wiatrołomów

Zajmujemy się usuwaniem drzew i gałęzi powalonych przez silne wiatry oraz obfite opady śniegu. Działamy przez cały rok, 24 godziny na dobę jesteśmy do Państwa dyspozycji. Te trudne działania wymagają specjalistów najwyższej klasy . Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podejście do każdego wezwania w indywidualny sposób tak aby jak najsprawniej usunąć skutki wichur czy śnieżyc.

Frezowanie pni

Gdy drzewo zostało ścięte na działce zostają korzenie i pniaki których trudno się pozbyć. Stosując tą metodę można pozbyć się najbardziej uciążliwych pni i korzeni przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu.